O Vip Car

VipCar Kraków współtworzą pracownicy o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu w obsłudze klienta. Punktualność, dyskrecja, doświadczenie kierowców oraz ekskluzywne limuzyny zapewniają najwyższą jakość i profesjonalizm usługi. Jesteśmy otwarci na kompleksową, długo i krótkoterminową współpracę odnośnie usług logistycznych świadczonych dla firm jak i dla klienta indywidualnego.

Naszą miarą sukcesu jest zadowolenie klienta. Nasi konsultanci służą doświadczeniem i pomogą w wyborze limuzyny, specjalnego Pakietu bądź stworzą wyjątkowy scenariusz na specjalną okazję. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom, spełniamy niestandardowe życzenia i sugestie naszych klientów. W zależności od oczekiwań i wymagań jesteśmy gotowi przedstawić indywidualną ofertę wynajmu samochodów idealnie dobraną do Państwa potrzeb.

Dlaczego Vip Car?

Nasza oferta

Firma VipCar Kraków oferuje usługi przewozowe, transfery jak i przejazdy okazjonalne.
Naszym celem jest zapewnienie usługi o jak najwyższej jakości. Nasz klient ma zapewniony najwyższy możliwy komfort przejazdu. Kładziemy nacisk na punktualność, dyskrecję i wysoką prezencję naszych kierowców.

Jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy i uzgodnienia, dzięki którym nasza współpraca będzie owocna. W naszej ofercie posiadamy samochody o bardzo wysokim standardzie wyposażenia przygotowane w zależności od okoliczności i życzenia klienta. Więcej >>