Wynajem limuzyn w Krakowie – VipCar Kraków

VipCar Kraków to wysoko wyspecjalizowana firma oferująca imprezowy wynajem limuzyn z profesjonalnym szoferem. Wśród naszych usług znajduje się organizacja imprez okolicznościowych, takich jak wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, studniówki czy też regularnie organizowane imprezy urodzinowe.

Co więcej, oferujemy ponadto też wynajem limuzyn na wesele. Nasze pojazdy, takie jak dostępna w naszej flocie do wynajęcia limuzyna Hummer, wspaniale sprawdzają się również podczas wszelkiego rodzaju eleganckich uroczystości, jak np. bankiety, festiwale oraz topowe wydarzenia kulturalne.

Z przyjemnością dbamy o to, aby nasi zagraniczni goście mieli zagwarantowane wysokiej jakości transfery lotniskowe, czując komfort już od momentu opuszczenia lotniska. Ale nie straszne są nam także innego rodzaju usługi przewozowe, w przypadku których wynajem limuzyny w Krakowie to gwarancja najwyższej jakości i pewności dotarcia w wybrane miejsce w bezpieczny sposób.

Poniżej prezentujemy zaś pełną listę usług, które obejmuje nasza oferta wynajmu limuzyn w Krakowie:

 • Usługi wynajmu limuzyny z profesjonalnym szoferem
 • Transfery lotniskowe Balice oraz Katowice (Pyrzowice)
 • Transfery z hotelu na lotnisko Balice oraz Pyrzowice (Katowice)
 • Wycieczki do Wieliczki, Oświęcimia czy Zakopanego
 • Limuzyna na wesele (auto do ślubu)
 • Bale i bankiety
 • Limuzyna na studniówkę
 • Wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie
 • Walentynki, oświadczyny
 • Wyjątkowe romantyczne randki
 • Przejazdy na koncerty
 • Inne imprezy okolicznościowe (np. wynajem limuzyny na urodziny)
 • Oglądanie Krakowa nocą (Krakow City Tour)
 • Udostępnianie samochodów do sesji zdjęciowych, reklam czy teledysków
 • Udostępniamy możliwość oklejenia samochodu firmowymi napisami bądź firmowym logo na czas wykonywanej usługi

To jednak wciąż tylko część naszej oferty związanej z usługą wynajmu limuzyn. Nasza flota jest naprawdę szeroka i wszystkie niesamowite pojazdy, które oferujemy wyraźnie różnią się między sobą. Dość powiedzieć, że popularny w naszej branży wynajem Hummera, w ofercie VipCar Kraków, masz możliwość wybrania dla siebie jednej z aż dwóch limuzyn Hummer do wynajęciaHummer Biały i najdłuższa limuzyna w Krakowie Hummer (czarny).

Wynajem imprezowej limuzyny Hummer w Krakowie
Limuzyna Hummer sprawdzi się również jako ekskluzywne auto do ślubu.

Jeżeli masz więc pomysł na organizacje specjalnej, wyjątkowej imprezy – nawet takiej, której nie widzisz powyżej – skontaktuj się z nami. Jesteśmy jedną z najstarszych i zarazem najbardziej doświadczonych firm świadczących usługi wynajmu limuzyn w Krakowie. Warto nam zaufać!

Dlaczego wynajem limuzyny z VipCar?

Naszą miarą sukcesu zawsze pozostaje zadowolenie klienta. Firmę VipCar Kraków współtworzą więc ludzie o najwyższych kwalifikacjach w branży. Naszych szoferów rekrutujemy spośród najlepszych kierowców, których cechują nie tylko doświadczenie i umiejętności za kierownicą, ale również punktualność, dyskrecja i wysoka kultura osobista.

Wychodzimy bowiem z założenia, że wynajem limuzyn w Krakowie musi wiązać się absolutnie topową satysfakcją każdego spośród naszych Klientów. Dlatego zapewniamy Wam zawsze najwyższą jakość i profesjonalizm świadczonych przez VipCar Kraków usług.

Nasi konsultanci także służą swoją wiedzą i z przyjemnością pomogą Wam w podjęciu decyzji co do wynajmu limuzyny, która będzie w konkretnej sytuacji rzeczywiście optymalnym rozwiązaniem. W razie potrzeby, pomogą też przygotować indywidualny pakiet ofertowy, a nawet stworzą wyjątkowy scenariusz imprezy na specjalną okazję.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom, spełniamy zatem także niestandardowe życzenia i sugestie naszych Klientów. W zależności od oczekiwań i wymagań jesteśmy gotowi przedstawić indywidualną ofertę wynajmu samochodów idealnie dobraną do Twoich potrzeb. W VipCar Kraków wciąż pozostajemy również otwarci na kompleksową, długo i krótkoterminową współpracę odnośnie usług wynajmu limuzyn w Krakowie także w kontekście na rynku firmowym.