Hummer White


Wynajem Hummera w Krakowie

Snieżnobiały Hummer to pierwsza limuzyna uznanej amerykańskiej marki, która pojawiła się w ofercie VipCar Kraków. To w rzeczywistości jedna z największych limuzyn dostępnych na całym polskim rynku, a zarazem najchętniej wybierana przez naszych Klientów – zaraz obok czarnej limuzyny Hummer.

Dumny, a równocześnie tradycyjny wygląd, wspaniałe wnętrze z wygodnymi kanapami oraz wyróżniający się na drodze kolor białej limuzyny Hummer sprawiają, że świetnie sprawdza się ona podczas eleganckich, wyjątkowych okoliczności – takich jak przede wszystkim wesela, ale również komunie i bankiety.

Najczęściej zadawane pytania do wynajmu Hummera w Krakowie

Ile kosztuje wynajem Hummera?

Nasza oferta jest zawsze w pełni dostosowana do potrzeb Klienta. Ostateczna cena uwzględnia odległość między pasażerami odbieranymi limuzyną po drodze, odległość do celu, typ wydarzenia czy też specjalny pakiet, który możemy zaoferować. Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Ile osób mieści się do limuzyny?

Nasze limuzyny mają bardzo różne rozmiary. Biała limuzyna Hummer mieści aż 18. pasażerów. Jeśli potrzebujesz mniejszej lub większej limuzyny, to np. Chrysler jako najmniejsza z limuzyn do wynajęcia w Krakowie mieści 8 pasażerów, a więc idealnie nadaje się na niewielkie uroczystości z najbliższym lub jako limuzyna na wesele. Z drugiej zaś strony, czarna limuzyna Hummer może zapewnić komfortową imprezę dla aż 20 gości!

Czy limuzyna Hummer może pojechać poza miasto?

Tak, bardzo często odbieramy lub zawozimy naszych pasażerów dalej – poza Kraków. Nasze limuzyny kursują np. do Wieliczki, Katowic czy Zakopanego. Nierzadko transferujemy gości także z lub do okolicznych miejscowości znajdujących się w odległości kilku lub kilkunastu kilometrów od Krakowa.

Ile kosztuje imprezowy wynajem limuzyny w Krakowie?

Wynajem limuzyn w Krakowie zawsze jest nieco tańszy, niż w przypadku dojazdu do Klienta dalej, np. w przypadku odbierania gości z lotniska w Pyrzowicach (Katowice). Staramy się jednak dbać o to, aby ceny oferowane naszym Klientom były zawsze konkurencyjne i uwzględniały ich indywidualne potrzeby. Dokładną wycenę najszybciej można uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie: +48 605-105-605.

Ile kosztuje wynajęcie limuzyny na wesele?

Wynajem limuzyny na wesele z profesjonalnym szoferem różni się cenowo w zależności od konkretnego modelu. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy na wesele wynajem limuzyny Hummer w dwóch różnych wersjach. Są one rozwiązaniem premium, co wiąże się też z nieco wyższą ceną (w zależności od wybranego pakietu czy dodatkowych zdobień limuzyny). W naszej ofercie znajdziesz również m. in. Chryslera i Bentleya, które są najtańszą wyjściowo opcją auta na wesele.

Idealna limuzyna na wesele, czyli Hummer jako auto do ślubu

Jeśli poszukujesz auta do ślubu, być może to właśnie biała limuzyna Hummer jest idealnym rozwiązaniem na Wasze wesele? Elegancka limuzyna pozwoli Wam poczuć się niczym prawdziwe gwiazdy Hollywood, świetnie prezentując się w tle podczas weselnej sesji zdjęciowej.

Z komfortem i wygodą, którą zapewni Wam wynajem limuzyny nie może się równać żaden inny samochód do ślubu. I żaden inny nie zrobi na Waszych gościach tak spektakularnego wrażenia, jak właśnie wynajem limuzyny Hummer. Ślub bierze się w końcu tylko raz w życiu

A może limuzyna na wieczór panieński?

Nierzadko rezerwując auto na wesele, nasi Klienci od razu podejmują też decyzję o wynajęciu limuzyny na wieczór panieński. W końcu nie ma dobrego wesela, bez wcześniejszej szampańskiej ostatniej (a przynajmniej oficjalnie!) tak szalonej imprezy w gronie najbliższych przyjaciół, prawda?

Szanownej przyszłej Pani Młodej i jej wyjątkowym towarzyszkom proponujemy wówczas właśnie wynajem limuzyny Hummer w kolorze białym, a dla przyszłego Pana Młodego i jego kumpli mamy w tym samym terminie imprezowym czarnego Hummera jako idealną limuzynę na wieczór kawalerski. Ale możecie też przecież wybrać na odwrót – niech to będzie Wasza pierwsza „wspólna decyzja”, która zaowocuje na przyszłość zgodnym małżeństwem. 😉

Imprezowy wynajem limuzyny Hummer w Krakowie

Limuzyna Hummer w kolorze białym to nasze prawdziwe oczko w głowie! Jeżeli wciąż masz zatem trudność z podjęciem ostatecznej decyzji, jaki konkretnie pojazd z floty VipCar Kraków wybrać, to jesteś w dobrym miejscu. Choć od przybytku głowa podobno nie boli, zdajemy sobie sprawę, że oferując tak szeroki wynajem limuzyn w Krakowie niekoniecznie ułatwiamy ten ostateczny wybór. Jednak decydując się na na wynajem Hummera w Krakowie, możesz mieć pewność – na pewno się nie zawiedziesz. To zdecydowanie najbardziej niepowtarzalna, przestronna wewnątrz i atrakcyjna wizualnie typ limuzyny, jaki możesz zarezerwować. Zadzwoń do nas lub napisz i poznaj szczegóły!

Wyposażenie i cechy limuzyny Hummer

System nagłośnienia Bose, 3 monitory 7″ i jeden 20″, 3-strefowa klimatyzacja, 2 barki do dyspozycji, lodówka, oświetlenie całkowicie diodowe, automatyczne sterowanie panelem pasażerów, obsługa: mp3, mp4, DVD i więcej.

Typ pojazdu:Długa limuzyna
Liczba pasażerów:18. pasażerów
Możliwość zabrania bagażu2x duży bagaż
10x bagaż podręczny
Kolor:Biały
Długość11m
Klimatyzacja:3 strefowa

Jak zarezerwować limuzynę Hummer w Krakowie?

  1. Wybierz wersję Hummera dostosowaną do swoich potrzeb.

    W naszej ofercie wynajmu Hummera znajdziesz aż dwie różne limuzyny: Hummer White oraz Hummer Black, która jest najdłuższa limuzyną na wynajem dostępną w Krakowie i mieści więcej pasażerów niż wersja biała.

  2. Zadzwoń do nas lub opisz swoje wymagania za pomocą formularza

    Najszybciej wynająć można limuzynę kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem: +48 605-105-605. W ten sposób wszystkie drobne szczegóły można potwierdzić nawet podczas jednej tylko rozmowy, ustalając termin, adres i typ imprezy. A w razie potrzeby omówić też z naszymi konsultantami indywidualne, specjalne życzenia! Możesz również skorzystać z formularza rezerwacji.

  3. Poczekaj na potwierdzenie i ciesz się imprezą z przyjaciółmi.

    Po ustaleniu szczegółów, potwierdzimy Twoje zamówienie.