Imprezowy wynajem limuzyny jako doskonały pomysł na prezent

Najbliższa przyjaciółka albo najlepszy kumpel ma niedługo urodziny i zastanawiasz się, jaki prezent jej lub jemu sprawić? Ba, wydaje Ci się wręcz, że nie ma szans na znalezienie idealnego podarunku, bo solenizant wszystko już ma. Cóż, prędzej czy później każdego to spotyka i rwiemy sobie z frustracji włosy z głowy, chcąc przecież sprawić drugiej osobie dużą frajdę i przyjemność.

I tutaj wjeżdżamy my – ekipa VipCars, specjaliści w usługach wynajem limuzyn w Krakowie, cali na biało, a jakże! Chociaż w sumie możemy też wbić na czarno, jeśli okoliczności będą sprzyjające. A że te okoliczności dopracowujemy wspólnie z Wami, m. in. doradzając jaka limuzyna do wynajęcia (a więc też w jakim kolorze) w danej sytuacji sprawdzi się najlepiej – to wciąż decyzja jest po Waszej stronie. Wolicie czerń czy biel?

Limuzyna Chrysler na wieczór panieński
Wynajem limuzyny Chrysler jako prezent na urodziny lub wieczór Panieński

Limuzyna na imprezę z pompą

Urodziny to o tyle wdzięczne wydarzenie, że nawet jeśli sam(a) solenizant(ka) niczego nie organizuje, możecie go przecież miło zaskoczyć ogarniając wszystko w formie imprezy-niespodzianki. Nie musimy Wam chyba podpowiadać, że w przypadku klasycznej zrzutki pośród uczestników, w praktyce okazuje się, że wynajem limuzyny w Krakowie może kosztować raptem 50 zł za osobę (a czasem i nawet nieco mniej).

Z doświadczenia, a w zasadzie wprost od naszych szalonych gości, wiemy, że taki pomysł na imprezę świetnie się sprawdza. Stanowi bowiem doskonały before przed dalszą częścią imprezy. A że jesteśmy w stanie zawieźć Waszą ekipę, gdzie tylko sobie zażyczycie, to okazuje się, że przykładowo wynajem limuzyny Hummer (bardzo Wam te topowe auta zresztą polecamy!) nie kończy się jedynie na oryginalnej imprezie, ale przy okazji lądujecie w doborowym towarzystwie w Energy 2000 czy nawet w Zakopanem. Dwie pieczenie na jednym ogniu!

Imprezowy wynajem limuzyny Hummer na urodziny

W naszej ofercie znajdziecie dwie wersje dla najbardziej odjechanej limuzyny do wynajęcia na rynku – jedną z nich jest limuzyna Hummer w kolorze śnieżnobiałym, a drugą ta w kruczoczarnych barwach.

Dlaczego akurat w przypadku urodzin te konkretne limuzyny do wynajęcia tak wyraźnie proponujemy? Wynika to mianowicie z ich ogromnych rozmiarów – są to najbardziej przestronne pojazdy, jakie znajdziecie na rynku. A wiadomo, że podczas urodzinowej imprezy nikt nie chce siedzieć z założonymi, nogami – komfort i wygodna przestrzeń są na najwyższym miejscu!

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zorganizowali nieco bardziej kameralną imprezę tylko w najbliższym gronie. Jeśli więc chcecie świetnie się bawić podczas urodzin w 6-8 osób, to mamy też coś dla Was – wynajem limuzyn w Krakowie nie musi ograniczać się bowiem do limuzyny Hummer. Sprawdźcie więc także, czym charakteryzuje się nasz czarny Bentley oraz czym w rzeczywistości pośród nieco mniejszych limuzyn wyróżnia się biały Chrysler.

post