Limuzyna Hummer Black XXL


Limuzyna Hummer w Krakowie, czyli najdłuższa limuzyna w całej Małopolsce

Czarny Hummer to najnowszy a zarazem najbardziej okazały nabytek w ofercie VipCar Kraków. W rzeczywistości jest to bowiem największa limuzyna do wynajęcia w Krakowie (i nie tylko tutaj zresztą).

Wynajem limuzyny Hummer w kolorze czarnym to usługa nawet dla aż 20 pasażerów bez obaw, że w środku będzie ciasno. Wręcz przeciwnie – jest to zdecydowanie najbardziej przestronna oraz komfortowa długa limuzyna, jaką możemy Wam zaoferować.

A dodając do tego niesamowicie potężny system nagłośnienia o krystalicznie czystym dźwięku, nowoczesne i dynamiczne ledowe oświetlenie całego wnętrza oraz – co najważniejsze – chłodzony barek, w którym zmieści się niejedna nalewka babuni (a zapewne i coś mocniejszego), jesteśmy przekonani, że decydując się na wynajem Hummera w tej właśnie wersji będziecie w pełni usatysfakcjonowani. O takich dodatkach jak ciekłokrystaliczne ekrany z pełną obsługą multimediów nawet nie będziemy tutaj wspominać – to wszakże standard w tej klasie limuzynie.

Czy limuzyna może przyjechać w każde miejsce?

Teoretycznie jesteśmy w stanie odebrać naszych pasażerów z każdej lokalizacji w Polsce. I w zasadzie nie tylko – zdarzyło nam się odwiedzić na przykład też czeską Ostrawę. Rozmiar limuzyny ma jednak to do siebie, że mimo że nie ograniczamy się jedynie do Krakowa i okolic, tak nasi kierowcy – mimo wspaniałych umiejętności – nie wszędzie są w stanie jednak manewrować. Chyba nie podjęlibyśmy się wjechać limuzyną na Kasprowy Wierch.

Ile kosztuje wynajęcie limuzyny na wesele?

Wynajem limuzyny na wesele z profesjonalnym szoferem różni się cenowo w zależności od konkretnego modelu. W naszej ofercie proponujemy na tę okoliczność m. in. Chryslera i Bentleya, które są najtańszą wyjściowo opcją. Przygotowaliśmy jednak dla naszych Klientów też na wesele wynajem limuzyny Hummer – w dwóch wersjach. Są one wyraźnie bardziej premium, co wiąże się też z nieco wyższą ceną (w zależności od wybranego pakietu czy dodatkowych zdobień limuzyny).

Czy w limuzynie można słuchać własnej muzyki?

Oczywiście! Wszystkie limuzyny w ofercie VipCar Kraków są wyposażone w profesjonalny system audio. I można śmiało podpiąć do niego swoje źródło dźwięku. O szczegóły warto zapytać naszych konsultantów w trakcie rezerwowania wybranej limuzyny.

Jak zarezerwować limuzynę w Krakowie?

Najszybciej wynająć można limuzynę kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem: +48 605-105-605. W ten sposób wszystkie drobne szczegóły można potwierdzić nawet podczas jednej tylko rozmowy, ustalając termin, adres i typ imprezy. A w razie potrzeby omówić też z naszymi konsultantami indywidualne, specjalne życzenia!

Limuzyna Hummer na wieczór kawalerski

Jeżeli razem z kumplami poszukujecie czegoś ekstra, bo wychodzicie z założenia, że taką imprezę organizuje się raz w życiu – nie możecie wybrać lepiej. Limuzyna Hummer w kolorze czarnym to kwintesencja luksusu i przepychu.

Zaryzykujemy stwierdzenie, że żadna z naszych limuzyn do wynajęcia nie prezentuje się tak niesamowicie w błysku fleszy wieczorową porą. Pamiętajcie tylko, żeby dobrze „zabezpieczyć” zdjęcia z wieczoru kawalerskiego – z doświadczenia możemy tylko powiedzieć, że nie wszystko powinny zostać opublikowane w sieci

Jeżeli jednak wieczór kawalerski nie zapowiada się aż tak licznie, a wciąż chcielibyście wynająć limuzynę z samego topu, pamiętajcie, że w ofercie VipCar Kraków jest też biała wersja limuzyny Hummer do wynajęcia. Nieco mniejsza, nieco tańsza, ale z całą pewnością wciąż topowa!

Limuzyna na urodziny

Jakkolwiek zaskakująco to nie zabrzmi, wynajem limuzyny Hummer to częsty wybór naszych gości również na różnego rodzaju mniej oczywiste imprezy – takie jak właśnie urodziny. Cieszy nas to, że możemy pochwalić się bardzo szerokim „portfolio wiekowym” klientów, którzy zdecydowali się w tym kontekście skorzystać z usług wynajmu limuzyn w Krakowie.

Wynajem limuzyny Hummer w Krakowie na urodziny
Wynajem limuzyny Hummer na urodziny to świetny pomysł na oryginalny prezent.

Mieliśmy przyjemność współorganizować imprezy urodzinowe dla 20., 30., 40., czy 50-latków. Ale to nie wszystko – nasz najmłodszy solenizant świętował razem z VipCar Kraków oraz najbliższą rodziną swoje 8. urodziny. A że gości było mnóstwo, to czarny Hummer limuzyna sprawdził się w tej sytuacji doskonale!

Wynajem limuzyny na studniówkę

Limuzyna Hummer to ponadto doskonały wybór podczas tak eleganckich imprez jak bankiety okolicznościowe czy właśnie studniówki. Te ostatnie w tak dostojnym towarzystwie koleżanek i kolegów ze szkoły wszelako obchodzimy raz w życiu (no, chyba że ktoś zbyt mocno zaprzyjaźnił się z kadrą nauczycielską i postanowił powtarzać klasę). Jeżeli więc przyjmiemy, że blichtr i niesamowita ekstrawagancja, jaką zapewnia wynajęcie Hummera to to czego razem ze szkolną ekipą szukacie, cóż – w zasadzie wybór jest prosty: limuzyna musi zrobić na każdym wrażenie. Niech widzą, z kim mają do czynienia. Z drugiej strony, jeśli zechcecie zaprezentować się równie niesamowicie, ale w nieco węższym gronie, wtedy ciekawym wyborem może okazać się wynajem limuzyny Bentley. W swoim czarnym odcieniu, podobnie jak limuzyna Hummer potrafi też sprawić, że koledzy będą spoglądali z podziwem, a nierzadko i prawdziwą zazdrością.

Czarny Hummer to najbardziej bogaty i prestiżowy wybór również jako limuzyna do ślubu.

Typ pojazdu:Długa limuzyna
(najdłuższa limuzyna w Krakowie!)
Liczba pasażerów:20. pasażerów
Możliwość zabrania bagażu2x duży bagaż
10x bagaż podręczny
Kolor:Czarny
Długość11m
Klimatyzacja:3 strefowa