Limuzyna do ślubu, czyli jaką limuzynę wybrać na swoje wesele

Często pytacie nas o to, jaka limuzyna do ślubu będzie najlepszym wyborem. Dlatego postanowiliśmy, że w tym wpisie spróbujemy rozwiać Wasze wątpliwości. Wierzymy, że będzie on z czasem dla Was po prostu pomocnym źródłem wiedzy.

Jaki kolor limuzyny do ślubu wybrać?

Pierwszy problem, który musimy rozwiązać to kolor auta do ślubu, które wybieracie. Tworząc naszą flotę limuzyn staraliśmy się, aby w tym przypadku nie utrudniać Wam przesadnie decyzji. Dlatego wszystkie nasze limuzyny do wynajęcia są albo w kolorze białym, albo w kolorze czarnym.

Wynajem limuzyny Hummer Kraków jako limuzyna do ślubu
Biała limuzyna do ślubu Hummer, to zdaniem wielu najlepszy samochód na wesele.

Który z tych dwóch tradycyjnych odcieni będzie lepszy? Jeżeli jesteście jako para tradycjonalistami, zachęcamy Was do wybrania oczywiście jednej z naszych białych limuzyn. A więc do wybrania limuzyny Chrysler, zarezerwowania limuzyny Ford Excursion, a przede wszystkim do wynajmu Hummera White.

Jeżeli jednak chcecie być nieco bardziej oryginalni, to w takim przypadku wybierzcie na Wasz ślub czarnego Bentleya lub – jeżeli preferujecie opcję premium –  do zarezerwowania limuzyny Hummer Black w wersji XXL. Nasi goście wybierają te dwie limuzyny jako swoje auta do ślubu nieco rzadziej, co oznacza najwyraźniej, że pośród naszych Klientów więcej mamy tradycjonalistów. Niemniej zawsze dbamy o to, aby również te czarne limuzyny prezentowały się maksymalnie elegancko i jak najatrakcyjniej również podczas tak wyjątkowej okoliczności jaką jest Wasz ślub oraz wesele.

Jaka limuzyna do ślubu najlepsza?

Zależy to od Waszych indywidualnych preferencji. Jeśli oczekujecie najbardziej prestiżowej opcji, a więc i najdłuższej limuzyny – najlepszym wyborem będzie jedna z limuzyn Hummer.

Ile kosztuje wynajem limuzyny z szoferem do ślubu?

Koszt jest ustalany indywidualnie i zależy od miejsca (odległości) oraz czasu pracy szofera.

Jaki kolor limuzyny na wesele?

Jeżeli jesteście tradycjonalistami, zachęcamy Was do wybrania oczywiście jednej z naszych białych limuzyn. W przypadku kiedy oryginalność ma większe znaczenie możecie wybrać limuzynę Bentley lub czarnego Hummera (największą limuzynę w Krakowie).

Rozmiar limuzyny do ślubu ma znaczenie

Pomijając żartobliwy śródtytuł, na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Część naszych gości preferuje mniejsze pojazdy, takie jak limuzyna Bentley czy limuzyna Chrysler. Wciąż pamiętać jednak należy, że są to przede wszystkim długie limuzyny. A co za tym idzie, na pewno nie są one przecież małe.

Takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się w przypadku, kiedy limuzyną na wesele podróżują tylko Państwo Młodzi oraz ich najbliższe grono – np. świadkowie. Wynika to z naturalnie ograniczonej przestrzeni w tych limuzynach do wynajęcia w Krakowie. Mieszczą one bowiem w komfortowych warunkach 8-10 pasażerów.

Jeżeli jednak zamierzacie zadać szyku na Waszym weselu (w końcu to jedyny taki dzień w życiu!), wówczas mocno zachęcamy do zdecydowania się na wynajem Hummera. Zarówno limuzyna do ślubu Hummer w kolorze białym, jak i dostępny w naszej ofercie czarny Hummer, to absolutnie największe i najlepiej wyposażone limuzyny do wynajęcia w Krakowie. W środku doskonale bawić się będzie w komfortowych i przestronnych warunkach aż do 20. pasażerów.

I tego jesteśmy absolutnie pewni: jeśli chodzi o usługę wynajem limuzyn w Krakowie – to nie ma w Małopolsce bardziej elitarnych pojazdów niż Hummery.

post