Maserati Quattroporte 3 modele

Maserati Quattroporte kolor czarny Limited Edition (czarne felgi), najnowszy model VI generacji V6 SQ4 410KM. I opcja 1499zł +2 zł za kilometr (Kraków-Klient-Kraków). II opcja 1699zł +1 zł za kilometr (Kraków-Klient-Kraków).

Maserati Quattroporte Exclusive kolor czarny (srebrne felgi), model VI generacji V6 SQ4 410KM. I opcja 1499zł +2 zł za kilometr (Kraków-Klient-Kraków). II opcja 1699zł +1 zł za kilometr (Kraków-Klient-Kraków).

Maserati Quattroporte V8 505KM – kolor satynowa biel. To dzieło zostało całkowicie zmodyfikowane na potrzeby naszej firmy. Jest to prawdopodobnie jedyny taki egzemplarz w Europie o niepowtarzalnym i sprecyzowanym profilu. Dźwięk i wygląd tego auta pozostaje na długo w umysłach ludzi, po prostu musisz go usłyszeć i zobaczyć!!! Model ten posiada wizjonerski i spektakularny wygląd.

Wynajem I opcja 1499zł +2 zł za kilometr (Kraków-Klient-Kraków). II opcja 1699zł +1 zł za kilometr (Kraków-Klient-Kraków).

Maserati Quattroporte Sport S 4,7 model 5 generacji

Przejazd odbywa się bezpieczną i ekskluzywną limuzyną włoskiej marki Maserati Quattroporte. 4 miejscowy pojazd wyposażony jest w 4,7 litrowy silnik o mocy 431km. Gwarancją samochodu jest imponujący wygląd auta, wyposażenie i niesamowite wrażenia z jazdy. Quattroporte wyposażone jest w napęd na tylną oś, a rozkład mas wynosi 49% na przód oraz 51% na tył, więc auto prowadzi się naprawdę wyśmienicie, a nawet jeśli nie da się jechać szybko, jednostka V8 zadba o odpowiedni soundtrack.

Typ pojazdu: Luksusowa limuzyna
Liczba pasażerów: 3x
Możliwość zabrania bagażu 4x
4x
Kolor: Czarny
Klimatyzacja: 4 strefowa

Więcej zdjęć znajdą Państwo w naszej galerii.